LM trade Holešov s.r.o.

telefon573 395 004 e-mailinfo@lmtrade.cz

O nás

Firma LM trade Holešov s.r.o. vznikla v roce 2007 transformací společnosti LM trade Holešov v.o.s., která poskytovala služby zákazníkům v oblasti zateplování budov a povrchových úprav stěn od roku 1997.

Pro své zákazníky firma LM trade Holešov s.r.o. poskytuje kompletní servis při řešení problematiky zateplení objektů – tzn. tepelně-technické posouzení stávající obvodové konstrukce, návrh odpovídající tepelné izolace, návrh barevného řešení, podrobnou cenovou nabídku a realizaci zateplení včetně souvisejících činností ( lešení, klempířské prvky atd. ).
Nabízené služby jsou samozřejmostí jak u objektů panelové výstavby tak i u rodinných domů.

K realizaci používáme ověřené a certifikované materiály renomovaných dodavatelů. Samozřejmostí je i prodej těchto materiálů firmám a koncovým zákazníkům.

Práce jsou prováděny speciálně vyškolenými pracovníky s dlouholetou praxí v oboru. Běžně poskytovaná záruka na provedené práce na dobu 5-ti let by pro odběratele měla být důkazem o spolehlivosti a kvalitě odvedených prací.

Přirozeným vývojem a zvýšenou poptávkou našich zákazníků se významnou oblastí činnosti firmy LM trade Holešov s.r.o. stalo provádění staveb a to především výstavba rodinných domů, rekonstrukce domů a bytů, provádění omítek, obkladů a dlažeb .

Poradenství, konzultace a vypracování nabídky je pro všechny zákazníky zdarma.

Sídlo firmy:

Rymická 497, Holešov - Všetuly
telefon573 395 004
e-mailinfo@lmtrade.cz